Ako postupujeme pri oprave?

Krátky postup, aby ste vedeli čo od nás očakávať a čo nie. 

Uvedomujeme si, že každá minúta kedy Váš stroj nepracuje je pre Vaše podnikanie obrovská strata a problém. Neistota či stroj bude fungovať a 15minút alebo pol roka je obrovská, a my Vám vieme pomôcť :

- identifikovať rozsah škody a problému

- vytvoriť dočasné riešenie možno úpravou zariadenia či zapojenia aby sa chyba mohla odstraňovať pre Vás vo vhodnejší čas

- hľadať chybu až do jej úspešného vyriešenia

Stačí spraviť tieto kroky:

1. Kontaktný formulár

Vyplňte formulár nižšie s informáciami, hlavne prosím pošlite buď 1. fotku stroja alebo 2. Modelové čislo a Názov výrobcu. 
Okrem toho aspoň krátku informáciu o chybe či nefunkčnosti : popisu chyby typu "nejde " sa skúste vyvarovať, namiesto toho popíšte kedy naposledy išiel, čo sa odvtedy udialo, ako sa prejavuje chyba (zvuky, error na obrazovke, atď..) Stačí naozaj krátko a výstižne (alebo natočte video kľudne) a odošlite formulár.

2. Budeme Vás kontaktovať v blízkej dobe. 

čím viac požadovaných informácii nám poskytnete naraz, tým lepšie Vám budeme vedieť dať odpoveď "Vieme" alebo "Nevieme sa Vám na to pozrieť"

3. Dohodnutie podmienok spolupráce

Väčšinou naša spolupráca sa snaží byť férová, a pre klienta pragmatická. Pracujeme na hodinovej báze, keď problém vyriešime za hodinu, účtujeme hodinu. 

Ak klient ohraničí rozsah "dajme tomu 3hodiny a výsledky zistení nam potom predložte, dohodneme sa ďalej " ...nieje problém. 

Ak klient povie "opravujte denň aj noc, dokiaľ to neopravíte, je to súrne" ...nieje problém.

4. Spolupráca je dôležitá

Väčšinou potrebujeme servisný manuál, obslužný manuál (čokolvek nájdete u Vás alebo na internete, aj bez neho to ide, ale pomalšie) 

Okrem toho určite potrebujeme 1osobu od Vás, ktorá bude realizovať obsluhu stroja, podľa našich pokynov pre navodenie chyby / overenie opravy... atď. 

Už po 2-4 hodinách väčšinou vieme chybu priamo opraviť, prípadne pochopiť chybu tak, že vieme identifikovať aspoň rámcovo zdroj problému a rozsah potrebných opráv/servisu/chybných komponentov.

Väčšina našich opráv dopadne úspešne v relatívne krátkom čase.

Kontaktujte nás bezplatne ešte dnes.

JPG,PNG, PDF alebo akýkoľvek iný rozumný súbor.